Masaż twarzy Lari Yugai

Możesz poprawić wygląd swojej twarzy w normobarii - Masaż twarzy Lari Yugai

Lari Yugai jest ekspertką manualnego modelowania twarzy. Dzięki jej pracy skóra nabiera młodzieńczego wyglądu. Przychodzą do niej również chcący o siebie zadbać mężczyźni.

Lari Yugai – manualne modelowanie twarzy

Lari Yugai urodziła się na Sachalinie, a w jej żyłach płynie japońsko-koreańska krew. Sama o sobie mówi też, że jest Polką. Od 53 lat zajmuje się terapią manualną stóp i twarzy. Jak to się zaczęło? W wieku 12 lat stwierdziła, że nie podoba się jej własny nos. Były to też czasy, gdy zachwycała się fotografiami z amerykańskimi gwiazdami. Lari postanowiła upodobnić się do jednej z nich.

Oczywiście nie wyszło, ale zmianę taką u siebie na twarzy zrobiłam. Bez czytania, bez niczego. Po prostu widziałam to zdjęcie i stwierdziłam, że ja też chcę mieć coś takiego u siebie
- wspominała swoje pierwsze działania.

Z czasem ukończyła w Tel Awiwie studia związane z medycyną alternatywną oraz liczne szkolenia i kursy dotykające technik masażu i niekonwencjonalnych metod leczenia.

Link z wystąpieniu w tvn . https://dziendobry.tvn.pl/a/masaz-twarzy-pomocny-w-walce-o-jej-piekny-i-mlodzienczy-wyglad-mistrzynia-w-jego-wykonywaniu-jest-lari-yugai?fbclid=IwAR2S2oUkNHw3qMwnREsG38CJx1YwXQ-1H09j4AkGLlQ-DaGmXWtS0MfNqZ8

konieczne zapisy